4509

3250

Şahmer Turizm Seyahat Acentası

1997 yılından bu yana Hac ve Umre ibadetini yerine getirmek isteyen vatandaşlarımıza yurt içinde ve yurt dışında çok kapsamlı bir hizmet vermekte, Allah`ın misafirleri olan dünyadaki mazlum Müslümanların dua elçilerine, Kur`an ve Peygamber Efendimizin Sünneti ışığında yardımcı olarak rehberlik etmektedir.

Firma olarak hedeflerimiz; tecrübeli ve güvenilir kadromuzla müşteri memnuniyetini ön planda tutan, eleştiriye açık güven huzur veren, uygun şartlarda en mükemmelini sunan, müşteri beklentilerinin üzerinde bir hizmet standardına ulaşarak sizlerin güvenine layık olmaktır.

Bizim için sizin önem görüşleriniz çok önemlidir. Bu yüzden bizi her açıdan değerlendirebilirsiniz.

Hakkımızda Daha Fazla Bilgi Edinin

01.

Şahmer Turizm Nerelere Götürür?

Hac ve Umre programlarının yanı sıra Türkiye`nin çeşitli bölgelerine doğa, kültür ve sağlık turları ile Suriye, Mısır, Kudüs, Dubai gibi ülkelere kültür turları, kongre, seminer, bayi toplantıları ve fuar organizasyonları düzenlenmektedir.

02.

Şahmer Turizm Hangi Sertifikalara Sahiptir?

Şahmer Turizm seyahat acentası 3895 Belge nosu ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından onaylanmış A Grubu seyahat ecentası ve TÜRSAB üyesidir. Ayrıca merkezi Montreal Kanada`da bulunan IATA ( İnternational Air Transport Association, Uluslarası hava taşımacılığı birliği ) üyesi olup DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞINDAN KENDİ ADINA HAC VE UMRE YAPMA YERTKİSİNE SAHİPTİR.

03.

Firmamız Bilet Satışı Yapar mı?

Firmamızda yurt içi ve uluslar arası tüm havayollarının biletlerini satışı ve dünyanın her noktasına uçuş imkanı sağlanmaktadır.

Temel Değerlerimiz

Müşteri Memnuniyeti

Tecrübeli ve güvenilir kadromuzla müşteri memnuniyetini ön planda tutan, eleştiriye açık güven huzur veren, uygun şartlarda en mükkemelini sunan, müşteri beklentilerinin üzerinde bir hizmet standartına ulaşarak sizlerin güvenine layık olmaktır.

Temel Değerlerimiz

Tur Önerileri

Ayrıca Türkiye`nin çeşitli bölgelerine doğa, kültür ve sağlık turları ile Suriye, Mısır, Kudüs, Dubai gibi ülkelere kültür turları, kongre, seminer, bayi toplantıları ve fuar organizasyonları düzenlenmektedir.