Hakkımızda

Seyahat deneyiminizi mümkün olduğunca basit ve eğlenceli hale getirmeye gerçekten kendimizi adadık!

Şahmer Turizm Seyahat acentası 1997 yılından bu yana Hac ve Umre ibadetini yerine getirmek isteyen vatandaşlarımıza yurt içinde ve yurt dışında çok kapsamlı bir hizmet vermekte, Allah`ın misafirleri olan dünyadaki mazlum Müslümanların dua elçilerine, Kur`an ve Peygamber efendimizin Sünneti ışığında yardımcı olarak rehberlik etmektedir.Şahmer Turizm seyahat acentası 3895 Belge nosu ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından onaylanmış A Grubu seyahat ecentası ve TÜRSAB üyesidir. Ayrıca merkezi Montreal Kanada`da bulunan IATA ( İnternational Air Transport Association, Uluslarası hava taşımacılığı birliği ) üyesi olup DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞINDAN KENDİ ADINA HAC VE UMRE YAPMA YERTKİSİNE SAHİPTİR. Firmamızda yurt içi ve uluslar arası tüm havayollarının biletlerini satışı ve dünyanın her noktasına uçuş imkanı sağlanmaktadır.

Ayrıca Türkiye`nin çeşitli bölgelerine doğa, kültür ve sağlık turları ile Suriye, Mısır, Kudüs, Dubai gibi ülkelere kültür turları, kongre, seminer, bayi toplantıları ve fuar organizasyonları düzenlenmektedir. Firma olarak hedeflerimiz; tecrübeli ve güvenilir kadromuzla müşteri memnuniyetini ön planda tutan, eleştiriye açık güven huzur veren, uygun şartlarda en mükkemelini sunan, müşteri beklentilerinin üzerinde bir hizmet standartına ulaşarak sizlerin güvenine layık olmaktır.

Bizim için sizin önem görüşleriniz çok önemlidir. Bu yüzden bizi her açıdan değerlendirebilirsiniz.Temel Değerlerimiz

Müşteri Memnuniyeti

Tecrübeli ve güvenilir kadromuzla müşteri memnuniyetini ön planda tutan, eleştiriye açık güven huzur veren, uygun şartlarda en mükkemelini sunan, müşteri beklentilerinin üzerinde bir hizmet standartına ulaşarak sizlerin güvenine layık olmaktır.

Tur Önerileri

Ayrıca Türkiye`nin çeşitli bölgelerine doğa, kültür ve sağlık turları ile Suriye, Mısır, Kudüs, Dubai gibi ülkelere kültür turları, kongre, seminer, bayi toplantıları ve fuar organizasyonları düzenlenmektedir.

Hakkımızda Daha Fazla Bilgi Edinin

Şahmer Turizm Nerelere Götürür?

Firmamızda yurt içi ve uluslar arası tüm havayollarının biletlerini satışı ve dünyanın her noktasına uçuş imkanı sağlanmaktadır.

Şahmer Turizm seyahat acentası 3895 Belge nosu ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından onaylanmış A Grubu seyahat ecentası ve TÜRSAB üyesidir. Ayrıca merkezi Montreal Kanada`da bulunan IATA ( İnternational Air Transport Association, Uluslarası hava taşımacılığı birliği ) üyesi olup DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞINDAN KENDİ ADINA HAC VE UMRE YAPMA YERTKİSİNE SAHİPTİR.

Firmamızda yurt içi ve uluslar arası tüm havayollarının biletlerini satışı ve dünyanın her noktasına uçuş imkanı sağlanmaktadır.

200
Gidilebilecek Yerler
738
Konaklama Oteli
4509
Havayolu İle Götürdüğümüz Yolcu Sayısı
3250
Karayolu ile Götürdüğümüz Yolcu Sayısı